بهترین متخصص بلیچینگ دندان در تهران؛ دکتر فاطمه لبافی

بهترین متخصص بلیچینگ دندان در تهران
فهرست محتوا (کلیک کنید)
به این مقاله امتیاز دهید

بلیچینگ دندان یکی از بهترین‌ روش‌ها برای سفید کردن دندان‌هاست. اما این روش زمانی می‌تواند نتیجه مطلوبی برای شما به همراه داشته باشد که در یک مرکز تخصصی و معتبر انجام شود.
به نظر شما چرا مراجعه به یک مرکز خوب برای انجام بلیچینگ مهم است؟
بهترین دندانپزشک برای بلیچینگ دندان باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟
چگونه می‌توان دکتر خوب برای انجام این کار را پیدا کرد؟
در این مطلب با ما همراه باشید تا اهمیت مراجعه به یک دکتر خوب برای بلیچینگ دندان را برایتان توضیح دهیم. همچنین، بهترین مرکز بلیچینگ تهران را در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد.

چرا باید برای بلیچینگ به دندانپزشک خوب مراجعه کرد؟

دلیل اهمیت مراجعه به یک متخصص خوب برای بلیچینگ دندان چیست؟

زمانی که شما برای بلیچینگ دندان به یک مطب یا کلینیک مراجعه می‌کنید، به دنبال این هستید که بعد از این درمان، علاوه بر داشتن دندان‌های سفید، سلامت آنها نیز به خطر نیفتد. اما اگر به جای درستی برای انجام آن مراجعه نکنید، نباید انتظار نتیجه خوبی داشته باشید.
خیلی از مراکزی که تجربه و تخصص کافی در این زمینه ندارند، علاوه بر اینکه هزینه زیادی به شما تحمیل می‌کنند، نتیجه خوبی هم ارائه نخواهند داد. به همین دلیل هم پیشنهاد ما این است که قبل از انجام این درمان، حتما یک مرکز معتبر و نام آشنا پیدا کنید.

ویژگی‌های بهترین متخصص بلیچینگ در تهران

بهترین دکتر بلیچینگ دندان باید دارای چه ویژگیهایی باشد؟

بلیچینگ دندان در تهران با توجه به تعداد زیاد دندانپزشکان در این شهر، ممکن است نیاز به تحقیق بیشتری داشته باشد. دندانپزشکی که قرار است کار بلیچینگ را برایتان انجام دهد، باید ویژگی‌هایی داشته باشد. این ویژگی‌ها عبارت‌اند از:

 1. تجربه کافی

  دندانپزشکی که تجربه کافی در این زمینه نداشته باشد، مطمئنا نمی‌تواند سفیدی دلخواه شما را به ارمغان آورد. دقت داشته باشید که قبل از شروع درمان، دندانپزشک شرایط دندان و لثه هر فرد را بررسی می‌کند. در صورتی که تجربه کافی در این زمینه داشته باشد، به راحتی می‌تواند تشخیص دهد که آیا این روش برای شما موثر است یا خیر.
  اما در صورتی که تجربه کافی نداشته باشد، نمی‌تواند موثر بودن این روش را به درستی تشخیص دهد.

 2. مهارت و تخصص بالا

  دندانپزشکی که تخصص کافی در این زمینه داشته باشد، به راحتی می‌تواند تشخیص دهد که لکه‌های دندان شما سطحی است یا عمقی. به علاوه، اگر شرایطی مثل بیماری پریودنتال یا هر وضعیتی که نتوانید این درمان را دریافت کنید را داشته باشید، می‌تواند تشخیص دهد. اما اگر تخصص کافی نداشته باشد، ممکن است برای همه بیماران این درمان را به کار بگیرد و بیماران دچار عوارض ناشی از آن شوند.
  دقت داشته باشید که این روش باید با رعایت اصول آن انجام شود. اگر دندانپزشک مهارت کافی نداشته باشد، ممکن است مواد بلیچینگ با لثه‌ها تماس پیدا کنند و سبب حساسیت و التهاب این نواحی شوند.
  به کارگیری غلظت مناسب مواد بلیچینگ یکی دیگر از مواردی است که نیاز به مهارت و تخصص دارد. اگر دندانپزشک از غلظت بالایی از این مواد استفاده کند، ممکن است حتی به مینای دندان آسیب وارد کند.

 3. داشتن سابقه درخشان

  با یک تحقیق خیلی ساده می‌توانید متوجه شوید که آیا دندانپزشک مد نظر شما از سابقه خوبی برخوردار است یا خیر. آیا بیمارانی که قبلا به وی مراجعه کرده‌اند از نتیجه کار راضی بوده‌اند یا خیر.

 4. اخلاق و رفتار مناسب با بیمار

  دقت داشته باشید که علاوه بر مهارت و تخصص، دندانپزشکی را انتخاب کنید که رفتار خوبی با بیماران دارد.

 5. داشتن وجدان کاری

  دندانپزشکی که وجدان کاری نداشته باشد، صرفا به دنبال پول بیشتر است. به همین دلیل هم نتیجه کار ممکن است باب میل شما نباشد.

 6. داشتن تجهیزات مناسب

  دندانپزشکی می‌تواند نتیجه دلخواه شما را به ارمغان آورد که تجهیزات پیشرفته‌ای در مطب خود داشته باشد. استفاده از تجهیزات پیشرفته علاوه بر تاثیری که روی کیفیت کار می‌گذارند، می‌توانند زمان کمتری از شما بگیرند.

 7. دریافت هزینه مناسب از بیمار

  یکی دیگر از ویژگی‌هایی که یک دندانپرشک خوب می‌تواند داشته باشد، در نظر گرفتن بودجه بیمار برای انجام این درمان است. خیلی از دندانپزشکان ممکن است هزینه درمان کمتری از بیمار دریافت کنند. حتی برخی از آنها ممکن است شرایط قسطی را برای بیمار در نظر بگیرند.

چگونه دندانپزشک خوب برای بلیچینگ دندان پیدا کنم؟

از طریق چه راه هایی میتوان متخصص خوب برای انجام بلیچینگ دندان را پیدا نمود؟

شاید این سوال شما هم باشد که چطور باید یک دندانپزشک خوب برای بلیچینگ پیدا کنیم؟ در ادامه برخی از روش‌ها را برایتان بیان کرده‌ایم:

 1. سرچ در گوگل سرچ گوگل می‌تواند یکی از راه‌ها برای پیدا کردن یک دندانپزشک خوب باشد. خیلی از دندانپزشکان برای ارائه خدمات به بیماران سایت مخصوص خود را دارند. شما می‌توانید با بررسی خدمات و سابقه دندانپزشک به اطلاعات خوبی دست پیدا کنید. علاوه بر سایت خود دندانپزشک، ممکن است اطلاعات بیشتری در وب سایت‌های دیگر هم موجود باشد که برای بررسی رزومه دندانپزشک مفید باشند.
 2. پرس‌وجو از اطرافیان اگر از دوستان و آشنایان شما به تارگی کسی به دندانپزشک برای انجام بلیچینگ مراجعه کرده باشد، می‌توانید با پرس‌وجو از آنها اطلاعات خوبی کسب کنید. حتی می‌توانید نتیجه انجام بلیچینگ را روی دندان‌هایشان مشاهده کنید و در صورت رضایت، به این دندانپزشک مراجعه کنید.
 3. سرچ در شبکه‌های اجتماعی امروزه خیلی از دندانپزشکان در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام فعالیت دارند. ممکن است در این شبکه‌ها، تصاویری از نمونه‌ کارهایی که انجام داده‌اند نیز گذاشته باشند. شما می‌توانید با مشاهده نتیجه کاری که انجام داده‌اند، تا حدودی نتیجه درمان خود را پیش بینی کنید.
 4. میزان مراجعین به دندانپزشک میزان مراجعین به یک مطب می‌تواند نشان دهنده رضایت بیماران از کیفیت کار دندانپزشک باشد. به همین دلیل به سراغ دندانپزشکانی بروید که بیماران بیشتری برای انجام درمان به آنها مراجعه می‌کنند.

سوالات متداول

 1. آیا استفاده از تجهیزات مدرن در کیفیت کار تاثیر گذار است؟

  بله، مطمئنا دندانپزشکانی که از تجهیزات مدرنی استفاده می‌کنند، می‌توانند نتایج بهتری برای شما به ارمغان آورند.

 2. آیا تحقیق از طریق شبکه‌های اجتماعی می‌تواند موثر باشد؟

  درست است که شبکه‌های اجتماعی می‌توانند کمک زیادی در کسب اطلاعات بیشتر درمورد دندانپزشک مدنظر شما داشته باشند. اما باید این را بدانید که ممکن است خیلی از اطلاعات صرفا جنبه تبلیغاتی داشته باشند. به همین دلیل هم نباید تحقیقات خود را صرفا از این طریق انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط
تازه ترین مطالب
میزان پیشرفت خواندن شما
فهرست محتوا