مشکلات و بیماریها

سرطان دهان

چهارشنبه, 24 دی 1399 ساعت 14:45

سرطان دهان به چه دلایلی ایجاد می شود و چه افرادی احتمال ابتلا به این بیماری را دارند؟ این بیماری چگونه تشخیص داده می شود و راه های درمانی آن چیست؟ آیا می توان از بروز سرطان دهان پیشگیری کرد؟ برای پاسخ این سوالات در این مقاله همراه ما باشید.

لق شدن دندان

سه شنبه, 23 دی 1399 ساعت 13:57

آیا دندان دائمی لق می شود؟ علت آن چیست؟ این اتفاق برای چه افرادی می افتد؟ درمان دندان لق شده به چه صورت است؟ برای دریافت پاسخ این سوالات در این مقاله همراه ما باشید.

گاهی اوقات امکان دارد که جای دندان دائمی خالی باشد. علت چیست و اگر دچار این ناهنجاری شدیم، چه راهکار هایی برای درمان آن وجود دارد؟ اگر می خواهید در رابطه با غیبت دندانی بیشتر بدانید، در این مقاله همراه ما باشید.

حفره خشک دندان (درای ساکت) چیست؟

دوشنبه, 18 فروردين 1399 ساعت 12:28

گاهی اوقات بعد از کشیدن دندان، درد و ناراحتی شدید و بیش از اندازه ای ایجاد می شود. این درد و ناراحتی به دلیل عارضه ای دردناک به نام حفره خشک دندان می باشد. در این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کافی را به دست آورید.

کیست دندان چیست؟ | عوارض کیست دندان

دوشنبه, 19 اسفند 1398 ساعت 16:34

آیا توده ای مایع یا جامد در اطراف دندان دارید، اما نمی دانید دقیقا چیست و چرا به وجود آمده است؟ احتمال دارد شما دچار کیست دندانی شده باشید. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با علل ایجاد و درمان آن در این مقاله همراه ما باشید.

فک جوش بودن دندان چیست؟ | تشخیص و درمان

دوشنبه, 19 اسفند 1398 ساعت 16:05

منظور از فک جوش شدن دندان چیست و این اتفاق به چه دلایلی ایجاد می شود؟ این عارضه چه معایبی را به دنبال خود دارد؟ آیا می دانید چه روش های درمانی برای دندان فک جوش شده وجود دارد؟ در این مقاله همراه ما باشید تا پاسخ تمام این سوالات را به دست آورید.

یکی از بیماری هایی که در زمینه ی دندان بسیار شایع می باشد، پوسیدگی دندان است که احتمال ایجاد آن برای همه ی افراد وجود دارد. بنابراین اگر می خواهید درباره تمام موارد مربوط به پوسیدگی دندان آگاهی داشته باشید و همچنین اطلاعاتی درباره راهکار های پیشگیری از آن به دست آورید، در این مقاله همراه ما باشید.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید
(*)
لطفا نام خود را وارد کنید
(*)
شماره تماس خود را وارد کنید
(*)
ورودی نا معتبر