هزینه بلیچینگ دندان سال 1401 هزینه بلیچینگ دندان سال 1401 کلینیک دندانپزشکی دکتر فاطمه لبافی

هزینه بلیچینگ دندان سال 1401 | بهترین قیمت سفید کردن دندان

پنج شنبه, 25 ارديبهشت 1399 ساعت 13:41
این مورد را ارزیابی کنید
(38 رای‌ها)

آیا این مطلب برایتان موثر است؟

آیا شما نیز به فکر انجام بلیچینگ دندان هستید، اما هزینه آن برایتان دغدغه‌ای ایجاد کرده است؟

اگر با این روش آشنایی داشته باشید، حتما می‌دانید که به دو صورت آفیس بلیچینگ و هوم می‌باشد. به نظر شما هزینه سفید کردن دندان با کدام یک از این روشها برایتان مناسب‌تر است؟
تعرفه بلیچینگ سال 1401 چقدر است؟ آیا می‌توان از روشهایی برای کاهش هزینه این درمان زیبایی استفاده کرد؟
در این مقاله مختصر و مفید با دکتر فاطمه لبافی همراه باشید تا علاوه بر مطالعه پاسخ این سوالات، مقایسه‌ای بین قیمت این روش با سایر روش‌های مشابه آن داشته باشید.

پادکست هزینه بلیچینگ دندان

چرا هزینه‌ای بابت بلیچینگ دندان بپردازم؟

چرا هزینه‌ای بابت بلیچینگ دندان بپردازم؟

امروزه افراد زیادی برای سفید کردن دندان‌های خود و داشتن دندان‌های مروارید مانند به دنبال خدمات دندانپزشکی هستند که بدون وارد کردن کوچک‌ترین آسیب به دندان‌ها، به آنها امکان رسیدن به این هدف را بدهند. بلیچینگ دندان یکی از این روش‌ها است که در مقایسه با سایر روش‌ها نه تنها آسیبی به دندان‌ها وارد نمی‌کند، بلکه در مدت زمان کوتاهی به سفید شدن دندان‌ها کمک می‌کند. علاوه بر این، این شیوه نسبت به سایر تکنیک‌های موجود، ارزان قیمت تر است.

دریافت کد تخفیف بلیچینگ
(*)
لطفا نام خود را وارد کنید
(*)
شماره تماس خود را وارد کنید

هزینه بلیچینگ دندان سال 1401

حداکثر و حداقل هزینه بلیچینگ دندان

با توجه به این که چه روشی توسط دندانپزشک برای شما انتخاب شود، قیمت بلیچینگ دندان متغیر می‌باشد، زیرا ممکن است یکی و یا هر دو روش انتخاب شوند. هر چند در هر دو این روشها نتیجه کار، سفید شدن دندانها است، اما ماده مورد استفاده در هر یک از آنها تفاوت دارد.

 1. قیمت هوم بلیچینگ

  در روش بلیچینگ دندان در خانه دندانپزشک از دندانهایتان قالب تهیه می‌کند و وسیله‌ای به نام تری برای هر فک به شما تحویل می‌دهد.
  بر اساس شرایط، ژل مناسبی به شما تحویل شده و دستورالعمل و مدت زمان استفاده از این ژل که داخل تری ریخته می‌شود، به شما آموزش داده می‌شود.
  نتیجه گرفتن از این روش درمانی تا حد زیادی به همکاری بیمار بستگی دارد. قیمت هوم بلیچینگ حدود 3000000 تومان (سه میلیون تومان) می‌باشد.
 2. قیمت آفیس بلیچینگ

  در این روش دندانپزشکی قالبی برای حفاظت از لثه‌ها در دهانتان قرار داده می‌شود. در بلیچینگ در مطب، از ماده‌ای متفاوت از ماده مورد استفاده در روش قبلی و با غلظت بیشتر، استفاده می‌گردد.
  پس از قرار دادن ماده سفید کننده روی دندانها، از اشعه‌های نوری یا لیزر برای نفوذ بیشتر مواد به داخل دندان، فعال کردن ماده سفید کننده و از بین بردن رنگدانه‌های نفوذ کرده به دندان کمک گرفته می‌شود.
  این روش سرعت بیشتری در مقایسه با روش خانگی دارد، اما ممکن است درمان در مطب چند جلسه ادامه داشته باشد.
  پیش بینی تعداد جلسات قبل از اقدام به سفید کردن دندانها به صورت دقیق مقدور نیست، اما دندانپزشک حدود آن را در جلسه مشاوره مطرح خواهد کرد. قیمت بلیچینگ دندان در کلینیک دندانپزشکی حدود 6000000 تومان (شش میلیون تومان) است.
قیمت بدون در نظر گرفتن تخفیف نوع درمان
حدود 6000000 تومان  (در کلینیک دندانپزشکی) قیمت بلیچینگ آفیس
حدود 3000000 تومان  (در منزل) قیمت هوم بلیچینگ

جدول مقایسه قیمت بلیچینگ با سایر روشهای سفید کننده دندان

در جدول زیر هزینه سفید کردن دندان با استفاده از دیگر روش ها در دندانپزشکی زیبایی برایتان بیان شده است.

شروع قیمت از (به تومان) نوع درمان
 (هر واحد دندان) 1.000.000 کامپوزیت دندان
(هر واحد دندان) 2.500.000 لمینت دندان
1.500.000 روکش دندان

پیشنهاد میکنیم حتما بخوانید

مقایسه قیمت سفید کردن دندان در ایران با سایر کشورها

اگر تمایل دارید تا هزینه بلیچینگ در ایران را با دیگر کشور ها مقایسه نمایید، نگاهی به جدول زیر بیندازید.

هزینه هوم بلیچینگ در ایران حدود 4 میلیون تومان
هزینه هوم بلیچینگ در سایر کشور ها حدود 300 تا 600 دلار
هزینه آفیس بلیچینگ در ایران حدود 6 میلیون تومان
هزینه آفیس بلیچینگ در سایر کشور ها حدود 100 تا 200 دلار

موارد مؤثر بر قیمت سفید کردن دندان

چه عواملی در قیمت بلیچینگ دندان موثر هستند؟

در این بخش قصد داریم با موارد مؤثر بر هزینه انجام این درمان آشنا شویم. تعرفه بلیچینگ با توجه به موارد زیر تعیین می‌شود:
 1. موادی که دندانپزشک برای انجام آن به کار می‌برد.
 2. تعداد جلساتی که برای انجام آن مورد نیاز است. (اغلب در یک جلسه انجام می‌شود، اما گاهی با توجه به شرایط دهان و دندان بیمار ممکن است به 2 جلسه یا بیشتر نیاز باشد.)
 3. دستمزدی که دندانپزشک با توجه به تجربه و مهارت خود تعیین می‌کند.
 4. شهر و یا منطقه‌ای که در آن سکونت دارید.
 5. پرداخت هزینه‌هایی برای انجام درمان‌های جانبی مانند جرمگیری دندان در صورت نیاز که اغلب افراد معمولاً به انجام آن نیاز دارند.
 6. بیمه خدماتی را برای پرداخت هزینه این درمان ارائه دهد یا خیر.
 7. هزینه‌های تصویر برداری

هزینه بلیچینگ دندان با لیزر

به طور کلی در هر روش درمانی هرچه از تکنیک‌های جدیدتری استفاده شود، در هزینه نهایی آن تاثیر خواهد داشت. استفاده از لیزر در بلیچینگ دندان نیز از متدها و روشهای جدیدی است که برای برخی از افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. البته نمی‌توان این درمان را چندان گران قیمت در نظر گرفت، اما با این حال هزینه آن تا حدودی بیشتر از آفیس بلیچینگ خواهد بود. این موضوع بستگی به نوع لیزر مورد استفاده در درمان دارد. 

چگونه هزینه بلیچینگ دندان را پرداخت کنم؟

چگونه هزینه بلیچینگ دندان را پرداخت کنم؟

هزینه این درمان به این دلیل که اغلب در یک جلسه انجام می‌شود، به صورت نقدی و یکجا دریافت می‌شود. اما برخی کلینیک‌های دندانپزشکی امکان پرداخت اقساطی برای این درمان را فراهم کرده‌اند. این بدان معناست که در مواردی که نیاز باشد که فرد برای انجام این درمان بیش از یک جلسه به مطب مراجعه کند، می‌تواند هزینه را در 2 یا 3 قسط (متناسب با تعداد جلسات تعیین شده) پرداخت نماید.

آیا می‌توانم از هزینه‌های مجدد بلیچینگ دندان در آینده جلوگیری کنم؟

گرچه بلیچینگ روشی است که طول عمر و ماندگاری آن بالا نیست و اغلب تا 6 ماه ماندگاری دارد، اما در صورتی که اقدامات مراقبت از آن به درستی رعایت نشوند، در مدت زمان کمتری نیاز به انجام مجدد آن خواهند داشت. بنابراین اگر به درستی از سفیدی دندان‌های خود مراقبت کنید، دوام آن بیشتر خواهد بود و به این ترتیب می‌توانید از پرداخت مجدد هزینه‌های بلیچینگ در آینده و زودتر از موعد مقرر پیشگیری کنید.

تخفیف بلیچینگ دندان

چگونه از تخفیف بلیچینگ دندان استفاده کنیم؟

شاید شما نیز به دنبال راه کارهایی برای کاهش قیمت بلیچینگ دندان خود باشید. به همین منظور در ادامه روش‌هایی را که می‌توانید با استفاده از آنها به کاهش هزینه‌های خود کمک کنید را معرفی کرده‌ایم:
 1. استفاده از بیمه تکمیلی

  همان‌طور که می‌دانید، شرکت‌های بیمه هزینه‌ای را بابت خدماتی که با اهداف زیبایی انجام می‌شوند، به بیمار پرداخت نمی‌کنند. اما در این میان اغلب خدماتی که با هدف درمانی انجام دهید، تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. بیمه‌های مختلف از جمله بیمه تکمیلی ممکن است هزینه‌های این درمان را تقبل کنند. جهت اطمینان از این امر بهتر است قبل از مراجعه به کلینیک دندانپزشکی با دفتر بیمه‌ای که با آن قرارداد دارید، تماس بگیرید و از تقبل هزینه‌های آن توسط شرکت بیمه مطمئن شوید.
 2. استفاده از تخفیف در کلینیک‌های دندانپزشکی

  برخی کلینیک‌های دندانپزشکی به مناسبت‌های مختلفی از جمله افتتاحیه، اعیاد و ... تخفیف‌هایی را برای خدمات خود ارائه می‌دهند که شما می‌توانید از این فرصت‌ها استفاده کنید و خدمات مورد نیاز خود را با قیمت‌های کمتری دریافت نمایید.

دریافت تخفیف بلیچینگ از کلینیک دندانپزشکی دکتر لبافی

در ابتدا جدول زیر را مشاهده نمایید:

قیمت با تخفیف قیمت معمولی نوع درمان
حدود 4000000 تومان حدود 6000000 تومان آفیس بلیچینگ
حدود 2000000 تومان حدود 3000000 تومان هوم بلیچینگ

برای بهره مند شدن از تخفیف هزینه بلیچینگ دندان در کلینیک دندانپزشکی دکتر فاطمه لبافی، می‌توانید از راه های زیر اقدام کنید:

 • تماس با شماره‌های موجود در سایت
 • پیام از طریق چت واتساپ
 • پر کردن فرم تخفیف

سؤالات متداول

 1. قیمت مواد بلیچینگ دندان چقدر است؟

  قیمت مواد بلیچینگ دندان با توجه به اینکه تولید داخلی و یا خارجی باشند و همچنین با توجه به حجم آنها، متفاوت است.
 2. آیا هزینه بلیچینگ دندان هم‌زمان با جرم گیری دندان پرداخت می‌شود؟

  نحوه پرداخت هزینه این درمان‌ها به کلینیکی که به آن مراجعه می‌کنید، بستگی دارد. برخی کلینیک‌ها شرایطی را برای بیماران خود لحاظ می‌کنند که در آن در صورتی که انجام این دو خدمات درمانی نیاز به 2 جلسه یا بیشتر مراجعه به مطب داشته باشد، بیمار بتواند هزینه را به صورت اقساطی و طی جلساتی که مراجعه می‌کند، پرداخت نماید.
 3. آیا قیمت بلیچینگ دندان در تهران با دیگر شهرها تفاوت دارد؟

  به طور کلی مواردی مانند شهر و محل سکونت در تعیین هزینه انجام خدمات دندانپزشکی از جمله بلیچینگ، مؤثر هستند و می‌توانند در بالاتر یا پایین‌تر بودن قیمت آن نقش داشته باشند.
 4. قیمت بلیچینگ دندان در خانه بیشتر است یا در مطب دندانپزشکی؟

  قیمت انجام این درمان در مطب دندانپزشکی بیشتر است. لازم است به این نکته توجه داشته باشید که انجام این درمان در کلینیک و تحت نظر دندانپزشک ایمن‌تر است و احتمال آسیب رساندن به دندان‌ها به حداقل می‌رسد و می‌توان انتظار نتایج بهتری را داشت.
 5. آیا بیمه هزینه‌ای بابت بلیچینگ دندان پرداخت می‌کند؟

  پاسخ به این سؤال به نوع بیمه بیمار بستگی دارد. به طور معمول شرکت‌های بیمه خدمات زیبایی دندان را تحت پوشش قرار نمی‌دهند، اما ممکن است برخی بیمه‌ها بلیچینگ را در برخی موارد درمانی در نظر بگیرند و تعرفه‌ای برای آن لحاظ کنند.
 6. قیمت ویزیت بلیچینگ دندان چقدر است؟

  هزینه ویزیت و مشاوره برای انجام تمام خدمات درمانی از جمله بلیچینگ دندان در کلینیک دندانپزشکی دکتر لبافی رایگان است.
خواندن 28113 دفعه
دکتر فاطمه لبافی دندانپزشک

دکتر فاطمه لبافی فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی در سال 1367 از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. ایشان از سال 1383 همکاری خود را با بیمارستان میلاد آغاز نمودند و در حال حاظر به عنوان دندانپزشک و مسئول فنی بخش دندانپزشکی بیمارستان میلاد مشغول به کار می باشند. دکتر فاطمه لبافی در سال 1397 از سوی قائم مقام مدیر عامل به عنوان دندانپزشک برگزیده بیمارستان میلاد انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند. در کلینیک دندانپزشکی دکتر فاطمه لبافی واقع در ستارخان از معتبرترین و با کیفیت ترین تجهیزات برای درمان بیماران استفاده می شود و هدف اصلی در این کلینیک بهبودی کامل و رضایت بیماران می باشد.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید
(*)
لطفا نام خود را وارد کنید
(*)
شماره تماس خود را وارد کنید
(*)
ورودی نا معتبر

چت واتساپ از ساعت 8 الی 24 فعال می باشد.