دکتر فاطمه لبافی

دکتر فاطمه لبافی

دکتر فاطمه لبافی فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی در سال 1367 از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. ایشان از سال 1383 همکاری خود را با بیمارستان میلاد آغاز نمودند و در حال حاظر به عنوان دندانپزشک و مسئول فنی بخش دندانپزشکی بیمارستان میلاد مشغول به کار می باشند. دکتر فاطمه لبافی در سال 1397 از سوی قائم مقام مدیر عامل به عنوان دندانپزشک برگزیده بیمارستان میلاد انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند. در کلینیک دندانپزشکی دکتر فاطمه لبافی واقع در ستارخان از معتبرترین و با کیفیت ترین تجهیزات برای درمان بیماران استفاده می شود و هدف اصلی در این کلینیک بهبودی کامل و رضایت بیماران می باشد.

دوشنبه, 05 آبان 1399 ساعت 14:32

مراقبتهای بعد از کامپوزیت دندان

آیا پس از انجام کامپوزیت دندان، به مراقبت خاصی نیاز است؟ در این مقاله سعی کرده ایم تا برای این پرسش، پاسخ مناسبی را برای شما بیاوریم.

آیا پر کردن دندان عوارض دارد؟ آیا با پر کردن دندان، خطری برای دندان های مجاور پیش می آید؟ در این مقاله به بررسی همه این سوالات خواهیم پرداخت.

یکی از راه های موثر در زیبایی دندان استفاده از کامپوزیت های دندانی می باشد. امروزه اکثر افراد به دنبال روش های خوب و مناسب برای زیبایی دندان های خود می باشند. به همین دلیل اطلاع از هزینه انجام این روش ها همواره برای افراد بسیار مهم می باشد. در این مقاله قصد داریم تا شما را از قیمت کامپوزیت دندان در سال 99 آگاه نماییم.

پر کردن دندان یکی از روش های ترمیمی است که بسیاری از ما برای درمان پوسیدگی های سطحی یا عمیق دندان، تجربه میکنیم. در این مقاله با مراقبت های مناسب بعد از پر کردن دندان بیشتر آشنا خواهید شد.

آیا از هزینه های کشیدن دندان در سال 99 مطلع هستید؟ در این مقاله قصد داریم تا شما را با قیمت کشیدن دندان در سال 99 آشنا نماییم.

گاهی به دلیل نهفته بودن دندان عقل و فشاری که به دندان های کناری و استخوان فک وارد میکند، لازم است دندان عقل کشیده شود. اما مناسب ترین سن کشیدن دندان عقل چند سال است؟ عوارض کشیدن دندان عقل چیست و چه مراقبت هایی بعد از کشیدن دندان عقل باید انجام شود؟ در این مقاله به تمام این سوالات پاسخ داده خواهد شد.

چه روش هایی برای کشیدن دندان وجود دارد؟ کدام روش برای کشیدن دندان مناسب تر است و آیا کشیدن دندان درد دارد؟ در این مقاله می خواهیم به همراه دکتر فاطمه لبافی به این سوالات پاسخ بدهیم. تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

پنج شنبه, 02 مرداد 1399 ساعت 10:07

بدترین عوارض کشیدن دندانهای دائمی و شیری

کشیدن دندان چه در دوره خردسالی باشد و چه در دوره بزرگسالی معمولاً با عوارضی همراه است. شدت و ضعف این عوارض بستگی به نوع دندان، شرایط بدنی فرد و محل قرار گیری دندان دارد. در این یادداشت به بررسی عوارض کشیدن دندان از دوره کودکی و کشیدن دندان شیری تا کشیدن دندان ها در دوره بزرگسالی و به ویژه عوارض کشیدن دندان عقل پرداخته شده است. برای دانستن عوارض کشیدن دندان تا انتهای این مقاله با دکتر فاطمه لبافی همراه باشید.

در این مقاله به بیان ملاحظات و مراقبت های پس از کشیدن دندان پرداخته ایم. برای آگاهی از مراقبت های پس از کشیدن دندان تا انتهای این مقاله با همراه باشید.

صفحه1 از28

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید
(*)
لطفا نام خود را وارد کنید
(*)
شماره تماس خود را وارد کنید
(*)
ورودی نا معتبر