لمینت لومینیرز چیست؟ | قیمت 99 لمینت لومینیرز چیست؟ | قیمت 99

لمینت لومینیرز چیست؟ | قیمت 99

سه شنبه, 20 اسفند 1398 ساعت 09:27
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

لومینیرز و ویژگی های آن

 این روکش ویژگی هایی دارد که به بررسی آن می پردازیم.
این نام برگرفته از یک عنوان تجاری مخصوص نوعی ونیر دندان است از لحاظ ساختاری با دیگر مدل ها متفاوت است. ضخامت ونیر های قدیمی 0.5 میلی متر بود. اما لومینیرز به دلیل این که در طراحی آن ها تکنیک های خاصی به کار گرفته می شود دارای قدرت بالا و در نهایت ظرافت بیشتری نیز دارند که بخش مهم در فروش این محصول را شامل می شود. به طوری که توانایی رسیدن به 0.3 میلی متر ضخامت را هم دارند.

مواد تشکیل دهنده لومینیرز

پرسلن که ماده ی اصلی اغلب ونیر ها می باشد در ساخت لومینیرز نیز کاربرد دارد. ونیر ها معمولا با مخلوط شدن پرسلن با سایر مواد ساخته شده تا بتوانند از لحاظ ظاهری، ساختار دهان را زیبا کنند. ماده ی اصلی ساخت لومینیرز، پرسلین سرینات است که به وسیله ی سیمان رزین و چسب به دندان اتصال پیدا می کند.

قیمت لومینیرز

هزینه انجام لومینیرز به عوامل مختلفی از جمله دندانپزشک، چگونگی کاربرد و ... مختلف است. ولی به طور کلی قیمت انجام لومینیرز نسبت به روکش های دیگر دندان کم تر است. معمولا هر دندانپزشک با توجه به نیاز هر فرد این هزینه را معین می کند.

نحوه نصب لومینیرز با هزینه ای کم 

به دو شیوه می توان لومینیرز را متصل نمود. در روش نخست که قدیمی تر می باشد و بر اساس آن دندان توسط دندانپزشک طوری قرار داده می شود که به گونه ای که لومینیرز طبیعی نشان دهد، شکافی میان دندان ها باشد. در روش دوم لومینیرز بدون واسطه بر روی دندان متصل می شود که سبب ایجاد یک نوع دست انداز می شود که بین دندان و ونیرها می شود. البته تعدادی از پزشکان از انجام این روش استقبال نمی کنند.

 

خواندن 89 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 29 ارديبهشت 1399 ساعت 13:08

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما