کانتورینگ چیست؟ کانتورینگ چیست؟

کانتورینگ لثه | نحوه انجام | عوارض | کاندیدای مناسب | هزینه 99

سه شنبه, 20 اسفند 1398 ساعت 10:05
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

کانتورینگ لثه

 بر اثر این وضعیت هنگامی که لبخند زده می شود لثه بیش از اندازه نمایان می شود و بزرگ دیده می شوند و لبخند را ناموزون کرده و سبب کوچکتر دیده شدن دندان ها نسبت به لثه ها می شود. با انجام روش کانتورینگ لثه می توان این مشکل را درمان کرد.

کانتورینگ لثه چگونه انجام می شود ؟

در ابتدا با استفاده از بی حسی موضعی لثه بی حس می شود و سپس به کمک لیزر مقداری از بافت اضافی در لثه بریده می شود و سپس لبه های لثه هایی که بالای دندان هایی که در هنگام لبخند معلوم می شوند شکل دهی دوباره می شوند. با لیزر رگ های خونی لثه بسته می شود تا به این وسیله بافت سریعتر خوب شود و احساس درد کمتری ایجاد شود. هنگامی که شکل دهی دوباره جوابگو و موثر نباشد، باید استخوانی که در جلوی ریشه قرار دارد را کاهش داد. دلیل این امر هم آن است که فاصله ی لبه ی استخوان تا لبه های لثه باید حدودا سه میلی متر باشند. در ضمن اگر کاهش استخوان اتفاق بیفتد، بافت عقب خواهد رفت. درست است که این عمل از لیفت ساده سخت تر است اما اگر توسط یک متخصص و درست انجام شود، تقریبا آسان است.

عوارض انجام کانتورینگ لثه چه می باشد؟

این عمل بدون عوارض و خطر نمی باشد، امکان دارد در صورتی که بافت اضافی و بیش از حد از لثه برداشته شود، دیگر دهان به خوبی سلامت نیابد و متورم شود و نیاز به انجام روش هایی دیگر برای تکمیل بهبودی و سلامت دهان باشد. بنابراین انتخاب یک دندانپزشک خوب و با تجربه امری بسیار مهم و حیاتی است.

خواندن 332 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 07 بهمن 1399 ساعت 15:50
دکتر فاطمه لبافی دندانپزشک

دکتر فاطمه لبافی فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی در سال 1367 از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. ایشان از سال 1383 همکاری خود را با بیمارستان میلاد آغاز نمودند و در حال حاظر به عنوان دندانپزشک و مسئول فنی بخش دندانپزشکی بیمارستان میلاد مشغول به کار می باشند. دکتر فاطمه لبافی در سال 1397 از سوی قائم مقام مدیر عامل به عنوان دندانپزشک برگزیده بیمارستان میلاد انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند. در کلینیک دندانپزشکی دکتر فاطمه لبافی واقع در ستارخان از معتبرترین و با کیفیت ترین تجهیزات برای درمان بیماران استفاده می شود و هدف اصلی در این کلینیک بهبودی کامل و رضایت بیماران می باشد.

نظرات (0)

نظر ارسال شده‌ی جدیدی وجود ندارد

دیدگاه خود را بیان کنید

  1. ارسال دیدگاه بعنوان یک مهمان -
پیوست ها (0 / 3)
اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی شما

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید
(*)
لطفا نام خود را وارد کنید
(*)
شماره تماس خود را وارد کنید
(*)
ورودی نا معتبر