هزینه کشیدن دندان هزینه کشیدن دندان

هزینه کشیدن دندان سال 1401 | هزینه کشیدن دندان عقل |‌ دریافت تخفیف

یکشنبه, 05 مرداد 1399 ساعت 10:37
این مورد را ارزیابی کنید
(59 رای‌ها)

آیا از هزینه های کشیدن دندان در سال 1400 مطلع هستید؟ در این مقاله قصد داریم تا شما را با قیمت کشیدن دندان در سال 1400 آشنا نماییم.

یکی از دلایل مراجعه بیماران به کلینیک دندانپزشکی، کشیدن دندان است. قاعدتاً کشیدن دندان برای حفظ سلامت دهان و دندان های دیگر انجام می شود، اما اگر به درستی انجام نشود می تواند به دندان های دیگر آسیب برساند. از این رو مهارت کشیدن دندان توسط دندانپزشک و مراقبت های پس از آن اهمیت بالایی دارد. در این مقاله درباره قیمت کشیدن دندان اطلاعاتی در اختیار شما قرار می دهیم. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

کشیدن دندان از کودکی با کشیدن دندان های شیری آغاز می شود، چرا که دندان های شیری اولین دندان هایی هستند که در دهان هر فرد رشد می کنند. در بزرگسالی نیز ممکن است بنا به دلایلی مجبور به کشیدن دندان شویم. در این بخش به فرآیند کشیدن دندان در کودکی و بزرگسالی و هزینه های کشیدن دندان می پردازیم.

کشیدن و افتادن دندان شیری

کشیدن و افتادن دندان شیری

هر کودک 20 دندان شیری در دهان خود دارد که بعد از 6 ماهگی به تدریج رشد می کنند و از درون لثه بیرون می آیند. البته زمان دندان در آوردن کودکان با یکدیگر متفاوت است، اما معمولا شروع آن از 6 ماهگی است.
دندان های شیری در مقایسه با دندان های دائمی، عمر نسبتاً کوتاهی دارند اما این موضوع نباید باعث سهل انگاری نسبت به نگهداری و حفظ سلامت دندان های شیری شود.
این دندان ها در واقع مهم ترین دندان هایی هستند که فرآیند جویدن غذا و صحبت کردن از طریق آنها شروع می شود. از طرفی سالم نگه داشتن دندان های شیری برای رشد دندان های دائمی لازم و ضروری است. با نگهداری مناسب از دندان های شیری، دندان های دائمی در محل صحیح خود قرار می گیرند و رشد می کنند.
همانطور که گفتیم سلامت دندان های شیری اهمیت بالایی دارد و بی توجهی به آنها می تواند مشکلات و عوارضی را در رشد دندان های دائمی به دنبال داشته باشد. اگر دندان های آسیاب شیری یک کودک به دلیل پوسیدگی، کشیده شود، الگوی رشد دندان های دائمی دچار آسیب می شود یا از بین می رود. چرا که فضای رشد دندان های دائمی دچار اختلال می شود و به این ترتیب دندان های دائمی در هنگام رشد در جای مناسب خود قرار نمی گیرند و به طور صحیح رشد نمی کنند.
از طرف دیگر پوسیدگی دندان ها در کودکان می تواند موجب عفونت شود و به خاطر پایین بودن سن و عدم همکاری کودک با پزشک یا ممنوعیت استفاده برخی داروهای بی حسی، درمان را با مشکلاتی مواجه سازد. پوسیدگی از نوع شدید که به ریشه دندان آسیب برساند یا احتمال ورود عفونت به خون وجود داشته باشد، باعث می شود دندانپزشک مجبور به کشیدن دندان شود.
البته تنها دلیل کشیدن دندان شیری، پوسیدگی و عفونت نیست. ممکن است زمانی که دندان های دائمی جایگزین دندان های شیری می شوند، به دلیل بزرگتر بودن اندازه دندان های دائمی نسبت به دندان های شیری، ازدحام در بین دندان ها ایجاد شده و نیاز به کشیدن دندان شیری وجود داشته باشد.
کشیدن دندان شیری معمولا عوارضی مانند درد و خون ریزی خفیف دارد. درد ملایم و موقتی که به دلیل بیرون آمدن دندان از درون ریشه است. هر چند این درد موقتی است اما برای کاهش این درد می توان از داروهای مسکن استفاده نمود. علاوه بر این ممکن است خونریزی خفیفی در دهان دیده شود که دلیل آن خارج شدن دندان از درون لثه است. در این حالت با فشار دادن پانسمان به مدت 10 دقیقه روی محل کشیدن دندان می توان از خونریزی جلوگیری نمود.

کشیدن دندان در بزرگسالان

کشیدن دندان در بزرگسالان، به معنی بیرون آوردن دندان از درون بافت لثه است. اجرای این عمل توسط دندانپزشک عمومی یا جراح دندانپزشکی انجام می شود. اگر دندان عفونت داشته باشد، باید هرچه سریعتر از دهان خارج شود و بقیه دندان ها را آلوده به عفونت نکند و همچنین منجر به بروز مشکلات جدی تر نشود.
در شرایطی که وسعت عفونت زیاد باشد و دندانپزشک نتواند با انجام عصب کشی دندان، دندان را حفظ کند، اقدام به کشیدن دندان می کند. کشیدن دندان در واقع آخرین گزینه درمان است. چرا که جای خالی دندان کشیده شده، مشکلات دندانی مختلفی را ایجاد می‌کند، توانایی جویدن یا گفتار را مختل می‌کند و یا باعث جابجا شدن و نامرتبی بقیه دندان‌ها می‌شود.

کشیدن دندان عقل

کشیدن دندان عقل

یکی دیگر از دندان های دائمی، دندان عقل است. به دندان عقل، دندان آسیاب چهارم نیز گفته می شود. دندان عقل، در واقع انتهایی ترین دندانی است که در دهان شروع به رشد می کند. با وجود اینکه دندان عقل در دهان اکثر افراد وجود دارد، اما ممکن است به دلیل کوچک بودن فک، هیچگاه به طور کامل رشد نکند و زیر بافت لثه قرار بگیرد.
اگر دندان عقل به طور کامل درنیامده باشد و رشد نکرده باشد، احتمال زیادی دارد که به محلی برای تجمع غذا و میکروب تبدیل شود. همچنین در چنین شرایطی به دلیل اینکه امکان تمیز کردن آن وجود ندارد، در معرض تشکیل پلاک دندان و پوسیدگی قرار می گیرد.
پلاک یک لایه چسبیده شده روی دندان است که در اثر فعالیت باکتری ها در دهان، باقی ماندن مواد غذایی لا به لای دندان ها و رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان به وجود می آید. اگر پلاک به وجود آمده روی دندان از بین نرود، می تواند باعث ایجاد لکه هایی روی دندان شود و مشکلات دندانی را به وجود آورد.

هزینه کشیدن دندان

در ادامه مقاله شما رابه طور کامل با هزینه های کشیدن دندان آشنا می کنیم:

هزینه کشیدن دندان شیری

هزینه کشیدن دندان شیری

هزینه کشیدن دندان شیری به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این که برای کشیدن دندان، ماده بی حسی تزریق شود یا خیر، دندان های ردیف جلو کشیده شود یا دندان آسیاب؟، تعداد دندان هایی که کشیده می شوند، دندان عفونت داشته باشد یا خیر و عواملی از این دست در تعیین هزینه کشیدن دندان شیری اثر گذار می باشند. هزینه کشیدن دندان شیری در سال 1400 از 300000 تومان تا 400000 تومان (سیصد هزار تومان تا چهارصد هزار تومان) می باشد.

هزینه کشیدن دندان های 1 تا 3 (دندان های پیش و نیش)

هزینه کشیدن دندان های 1 تا 3 (دندان های پیش و نیش)

منظور از این دندان ها ، دندان های جلویی می باشند که به دندان های پیشین و نیش شناخته می شوند. 4 دندان جلوی دهان که به راحتی قابل مشاهده هستند، دندان های پیشین و دندان های کناری آن ها که لبه های تیزتری دارند، به دندان های نیش معروف هستند. هزینه کشیدن این دندان ها، 500000 تومان (پانصد هزار تومان) می باشد.

هزینه کشیدن دندان 4 و 5 (دندان های آسیاب کوچک)

هزینه کشیدن دندان 4 و 5 (دندان های آسیاب کوچک)

دندان های مخروطی شکلی که در کنار دندان های نیش قرار دارند، به دندان های آسیاب کوچک و دندان شماره 4 و 5 شناخته می شوند. هزینه کشیدن دندان 4 و 5، 600000 تومان (ششصد هزار تومان) می باشد.

هزینه کشیدن دندان 7و 8 (دندان های آسیاب بزرگ)

هزینه کشیدن دندان 7و 8 (دندان های آسیاب بزرگ)

دندان های انتهای هر فک که به دندان های آسیاب بزرگ معروف هستند، همان دندان های شماره 7و 8 بوده که هزینه کشیدن آن ها 700000 تومان (هفتصد هزار تومان) می باشد.

هزینه کشیدن دندان عقل

هزینه کشیدن دندان عقل

هزینه کشیدن دندان عقل به فاکتورهای مختلفی از جمله اینکه دندان عقل نمایان است یا به صورت نهفته در لثه قرار گرفته است، آیا دندان عقل عفونت دارد؟، آیا دندان با یک حرکت از درون لثه بیرن می آید یا نیاز است به قطعات کوچکتر تقسیم شود، و .... بستگی دارد. اما به طور کلی هزینه کشیدن دندان عقل در سال 1400، حدود 900000 (نهصد هزار تومان) تا 1000000 تومان (یک میلیون تومان) می باشد.

مهمترین عوامل موثر بر هزینه کشیدن دندان

همانطور که اشاره شد، هزینه کشیدن دندان به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما مهمترین عوامل به طور دقیق چه مواردی هستند؟ در ادامه این موارد و دلایل آن ها به طور دقیق تر و مفصل تر توضیح داده می شود.

 1. نوع درمان مورد نیاز

  اولین و مهم ترین عامل موثر بر هزینه های درمان، نوع درمان مورد نیاز است. اگر نیاز است یکی از دندان ها را بکشید، متناسب با وضعیت و جایگاه قرار گیری آن در دهان، ممکن است هزینه کشیدن آن نسبت به دندان دیگر متفاوت باشد. مثلا هزینه کشیدن دندان آسیاب با دندان عقل تفاوت دارد. چرا که ممکن است کشیدن دندان عقل با پیچیدگی هایی رو به رو باشد و برای کشیدن نیاز به جراحی باشد. این موضوع که جایگاه قرار گرفتن هر دندان با دندان دیگر تفاوت دارد، همچنین نیازمند دانش و تبحر بالاتری برای کشیدن دندان از سوی دندانپزشک است. از این رو منطقی است که متناسب با جایگاه دندان و شرایط و وضعیت آن مثلا اینکه نهفته است یا نمایان، هزینه کشیدن دندان نیز متفاوت باشد.
 2. پوشش بیمه دندانپزشکی

  یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار که می تواند هزینه های درمان یا کشیدن دندان را تا حد زیادی کاهش دهد، بیمه تحت پوشش است. به عبارت دیگر اینکه بیمه شما چه موارد درمانی را پوشش می دهد، در هزینه های درمان شما تاثیر زیادی دارد. اگرچه بیمه ها در حال حاضر سهم زیادی در هزینه های دندانپزشکی ندارند، اما بیمه هایی که هزینه های دندانپزشکی یا بخشی از آن را بر عهده دارند می توانند در هزینه های درمان بسیار کمک کننده باشند.
 3. پیچیدگی های درمان

  در بسیاری از موارد، پیچیدگی های درمان یا دشواری های کشیدن دندان به دلیل وضعیت یا محل قرار گیری آن، بر هزینه درمان تاثیر می گذارد. به عنوان مثال نحوه کشیدن یک دندان سالم در مقایسه با کشیدن  دندان عفونی تفاوت دارد. چرا که دندانپزشک باید ضمن خارج کردن عفونت، از آسیب به دندان های دیگر جلوگیری نماید. همچنین نهفته بودن دندان و نیاز به جراحی ممکن است کشیدن دندان را با دشواری هایی مواجه سازد و خارج کردن دندان چند ساعت به طول بینجامد. بدیهی است که در چنین شرایطی هزینه های درمان افزایش می یابد.
  به طور کلی کشیدن دندان عقل بسیار دشوار تر از سایر دندان ها است. چرا که ممکن است به دلیل کوچک بودن فک یا رشد ناقص، در زیر لثه پنهان باشد و در دسترس نباشد. در چنین شرایطی حتما می بایست دندان جراحی شود و هزینه های کشیدن دندان عقل نسبت به دندان های عادی بیشتر است.
 4. تکنولوژی مورد استفاده

  علم پزشکی و دندانپزشکی همواره در حال رشد و پیشرفت است. از این رو تکنولوژی های جدیدی برای هر درمان وجود دارد که با روش های سنتی کاملاً تفاوت دارند. این تکنولوژی ها در جهت رفاه و آرامش هر چه بیشتر بیماران و دندانپزشکان پدید آمده است. به عنوان مثال برای کشیدن دندان می توان از روش لیزر استفاده نمود و یا برای تصویر برداری از دندان ها از دوربین داخلی و اسکن دیجیتالی استفاده می کنند. در حال حاضر بسیاری از کلینیک های دندانپزشکی از این روش ها و تکنولوژی های نوین برای درمان های دندانپزشکی استفاده می کنند. در صورتی که مطب دندانپزشکی مورد مراجعه شما برای فراهم آوردن این تجهیزات سرمایه گذاری کرده باشد و از این تکنولوژی ها در مرکز خود استفاده نماید، بدیهی است که بر هزینه های درمان و کشیدن دندان موثر خواهد بود.
 5. به روز بودن، تجربه، مهارت و تخصص دندانپزشک

  مورد دیگری که در هزینه های درمان تاثیرگذار است و منطقی است که تاثیرگذار باشد، تبحر و میزان مهارت دندانپزشک است. اگر دندانپزشک شما به علم روز دندانپزشکی مسلط باشد و جدیدترین تکنیک های درمانی را بداند و در آن زمینه مهارت کافی را کسب کرده باشد، منطقی است که هزینه بیشتری برای درمان یا کشیدن دندان دریافت کند. چراکه اولاً مهارت بالاتری دارد که می توانید در درمان خود از آن مهارت بهره مند شوید و ثانیا می تواند دندان شما را با کمترین درد و در کوتاه ترین زمان ممکن با استفاده از به روز ترین تکنیک های دندانپزشکی بکشد.
  همچنین اینکه درمان شما توسط دندانپزشک عمومی انجام می شود یا متخصص فک و صورت؟ در چنین شرایطی هزینه ها تفاوت خواهد داشت. واضح است که دندانپزشک متخصص جراحی فک و صورت، هزینه بیشتری از دندانپزشک عمومی دریافت می کند.
 6. موقعیت و محل قرار گیری کلینیک

  یکی دیگر از عوامل موثر بر هزینه های درمانی دندانپزشکی، جایگاه و محل قرار گیری کلینیکی است که به آن مراجعه نموده اید. معمولاً کلینیک هایی که در مناطق معتبرتر شهر قرار گرفته اند، به دلیل هزینه های منطقه و اعتباری که دارند، هزینه های درمانی بالاتری نیز دارند.
 7. هزینه‌ های جانبی

  برخی هزینه های جانبی مانند هزینه معاینه دندان و ویزیت بیمار، هزینه درمان های پیش نیاز، تصویر برداری از دهان و عکس رادیولوژی نیز وجود دارند. این هزینه ها می تواند در هزینه کل درمان تفاوت ایجاد نماید.

آیا بیمه هزینه کشیدن دندان را قبول می کند؟

بله، البته بستگی به بیمه ای دارد که تحت پوشش آن هستید. اما بیمه تامین اجتماعی و اکثر بیمه های دیگر، هزینه کشیدن دندان را متقبل می شوند و از این طریق گامی در جهت رفاه حال بیمه شدگان برمی دارند. بیمه همچنین هزینه جرم گیری دندان، کشیدن دندان عقل، ترمیم و عصب کشی را برای بیمه شدگان خود در مراکز خصوصی و دولتی، تحت پوشش قرار داده است.

پوشش بیمه

یکی از خدماتی که هزینه های بسیار بالایی به همراه خود دارد، خدمات دندانپزشکی می باشد. می توان گفت که در کشور ما بعد از هزینه های بستری، هزینه ی دندانپزشکی در رتبه ی دوم قرار گرفته است. به همین منظور اهمیت بیمه دندانپزشکی مطرح گردیده است. بیمه های تامین اجتماعی، نیرو های مصلح و بیمه سلامت، بیمه های پایه در کشور ما می باشند که برخی از خدمات درمانی دندانپزشکی را با تعرفه هایی کم، تحت پوشش خود قرار داده اند. اما با این حال بیمه های تکمیلی بسیاری در حال فعالیت و ارائه خدمات به بیمه شدگان خود می باشند که در بین تعهدات خود، برخی از هزینه های دندانپزشکی را نیز قرار داده اند که کشیدن دندان نیز در بین آن ها وجود دارد. هر یک از شرکت های بیمه، سقف تعهدات و نوع طرح های مختلفی را ارائه می دهند. به همین دلیل قبل از انجام خدمات مورد نیاز خود، با بیمه درمانی و تکمیلی و همچنین مطب دندانپزشکی مد نظر خود، هماهمنگی های لازم را انجام دهید. در حالت کلی شما می توانید به دو صورت از بیمه درمانی وتکمیلی خود استفاده کنید که عبارتند از:

 1. در حالت اول شما می توانید به مراکزی مراجعه نمایید که بیمه تکمیلی مد نظر شما با آن قرارداد دارد. به طور کلی در این مراکز اکثر خدمات دندانپزشکی تحت پوشش می باشند، اما بیمار باید فرانشیزی را نیز پرداخت نماید.
 2. در حالت بعدی شما قادر هستید تا به هر کلینیک و مرکز درمانی که تمایل دارید، مراجعه نمایید. در ابتدا باید هزینه درمان را خودتان پرداخت کنید و در ادامه برای دریافت بخشی از هزینه درمان خود، به بیمه تکمیلی مراجعه کنید.

مراکز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی 

بیمه تامین اجتماعی یکی از بیمه های پایه در کشور ما بوده که افراد بسیاری را تحت پوشش خود قرار داده است. برخی از مراکز تامین اجتماعی به صورت رایگان، بعضی از خدمات دندانپزشکی مانند کشیدن دندان را به بیمه شدگان خود ارائه می دهند. اما نکته ی مهمی که در این باره وجود دارد، تجمع بالای افراد و شلوغ بودن این مراکز بوده که به همین دلیل وقت گرفتن از آن ها تا حدودی زمان بر خواهد بود. در ادامه شما را با مراکز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در 5 شهر بزرگ ایران آشنا می کنیم:

مراکز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در تهران

 1. بیمارستان میلاد

  آدرس: بزرگراه همت،نرسیده به پل اتوبان چمران
  تلفن: 02184090
 2. بیمارستان صدر

  آدرس: میدان ولیعصر،خیابان کریم خان،خیابان به آفرین،پلاک ٨
  تلفن: 02175926
 3. بیمارستان لبافی نژاد

  آدرس: خیابان پاسداران،بوستان نهم
  تلفن: 02123601
 4. بیمارستان شریعت رضوی

  آدرس: مهرآباد جنوبی،روبروی پایگاه یکم شکاری
  تلفن: 02166368016
 5. بیمارستان فیاض بخش

  آدرس: کیلومتر٧،جاده قدیم کرج،ابتدای خیابان خلیج
  تلفن: 02166250742
 6. بیمارستان لواسانی

  آدرس: چهارراه تهرانپارس،اتوبان شهید یاسینی،جنب پایانه اتوبوسرانی
  تلفن: 02177311011
 7. بیمارستان هدایت

  آدرس: خیابان شهید دکتر شریعتی،دوراهی قلهک،خیابان یخچال،خیابان هدایت
  تلفن: 02122544173
 8. بیمارستان معیری

  آدرس: میدان شهداء،سه راه مجاهدین
  تلفن: 02177535110
 9. بیمارستان مریم

  آدرس: خیابان شوش غربی،روبروی ایستگاه مترو شوش
  تلفن: 02155562705
 10. بیمارستان آیت اله کاشانی

  آدرس: بزرگراه بعثت،فلکه دوم خزانه بخارائی
  تلفن: 02155341694
 11. بیمارستان سینا

  آدرس: منطقه 12، محله فردوسی ، خیابان امام خمینی، نرسیده به میدان حسن آباد
  تلفن: 021-63120
 12. بیمارستان شهدای 15 خرداد ورامین

  آدرس: ورامین، نرسیده به میدان ولیعصر(ورودی شهر)
  تلفن: 0213234924- 0213234928
 13. بیمارستان مدرس

  آدرس: منطقه 2، محله سعادت آباد، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج
  تلفن: 02122074087
 14. بیمارستان تهرانپارس

  آدرس: منطقه 4، محله تهرانپارس غربی، تهرانپارس، فلکه سوم
  تلفن: 021-77717737
 15. بیمارستان امام رضا اسلامشهر

  آدرس: اسلامشهر، شهرک سعیدیه، ابتدای بلوار سیفی
  تلفن: 0212229600 - 0212229700 – 0212229800
 16. بیمارستان بوعلی

  آدرس: منطقه 13، محله شهید اسدی، دماوند، نرسیده به میدان امام حسین
  تلفن: 021-33348036
 17. درمانگاه شماره 15

  آدرس: خیابان شهید مدنی(نظام آباد)،چهارراه شهید مدنی،کوچه شهید شعبانی
  تلفن: 02177575959
 18. درمانگاه شماره 19

  آدرس: خیابان ١٧ شهریور،نرسیده به میدان خراسان،خیابان شهید عجب گل(جهان پناه)
  تلفن: 02133731238 - 02133731239
 19. درمانگاه شهدای دخانیات

  آدرس: خیابان قزوین،جنب دخانیات
  تلفن: 02155429484
 20. درمانگاه آزادی

  آدرس: کیلومتر ٢ جاده مخصوص کرج،مقابل شهرک اکباتان
  تلفن: 02144630002
 21. درمانگاه 15 شعبان

  آدرس: 17 شهریور جنوبی ، پایین تر از تیر دوقلو ، روبری پرورشگاه بشیر ، نبش کوچه تاجیک ، پلاک 1
  تلفن: 02155333390
 22. 13 آبان

  آدرس: منطقه 16، محله نازی آباد، نازی آباد، خ. رجایی، پ. 502
  تلفن: 021-55061123-4
 23. مرکز بهداشتی و درمانی 21

  آدرس: بلوار آیت اله کاشانی،خیابان فردوس،خیابان صدیق تقدیری
  تلفن: 02144073399

مراکز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در اصفهان

 1. بیمارستان عسگریه

  آدرس: خیابان سروش ، خیابان عسکریه ، بیمارستان تخصصی عسکریه (ع )
  تلفن: 32250041-031
 2. بیمارستان دکتر غرضی

  آدرس: اتوبان کاوه، بالاتر از سه راه ملک شهر، سمت راست، خیابان دکتر غرضی
  تلفن: ۶-٣۴۵٠٩٩٠١
 3. بیمارستان دکتر شریعتی

  آدرس: خیابان چهارباغ بالا
  تلفن: ٩-٣۶٢٧٢٠٠١
 4. بیمارستان حجتیه

  آدرس: خیابان امام سجاد ( ع ) ، خیابان سپهسالار ، روبروی بانک سپه ، بیمارستان حجتیه
  تلفن: 03136306001, 03136306002, 03136306003
 5. بیمارستان کودکان امام حسین

  آدرس: خیابان امام خمینی -کیلومتر 10
  تلفن: 03133866266
 6. بیمارستان فارابی

  آدرس: خیابان مشتاق سوم ، بلوار ارغوانیه ، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی فارابی
  تلفن: 03135312020
 7. بیمارستان حضرت زهرای مرضیه

  آدرس: میدان قدس، ابندای خیابان علامه مجلسی
  تلفن: 6061 3445 (31)
 8. مرکز دندانپزشکی ولیعصر

  آدرس: خیابان ولیعصر(عج)، جنب شعبه سه
  تلفن: ٣٢٢۶٠٠۶٠
 9. مرکز درمانی شماره 2

  آدرس: خیابان مسجد سید، نبش خیابان پنج رمضان
  تلفن: ٣٣٣۵٢۵٩٩
 10. درمانگاه شماره 4

  آدرس: خیابان احمدآباد
  تلفن: ٣٢٢۵٣٢٩٨
 11. درمانگاه شماره 7

  آدرس: خیابان خیام، جنب بانک سپه، کوچه مسعود
  تلفن: ٣٢٣٣۶٠٨٣
 12. درمانگاه قدس

  آدرس: خیابان عباس آباد
  تلفن: ۴-٣٢٣۴٣٧٠٠

مراکز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در تبریز

 1. بیمارستان امیر المومنین تبریز

  آدرس: خیابان قدس بیمارستان کلیوی امیرالمومنین تبریز
  تلفن: 041-32818191

 2. بیمارستان 29 بهمن

  آدرس: بلوار ٢٩ بهمن
  تلفن: ٣٣٣٠٧٠٠٠-٣٣٣٠٨٠٠٠
 3. بیمارستان استاد عالی نصب

  آدرس: شهرک ارم
  تلفن: ٣٢٣٠۵٩١۵-٢۵
 4. درمانگاه شماره 2 تبریز

  آدرس: خیابان‌ مفتح‌- کوی‌ شربت‌زاده
  تلفن: ٣٢٣٣۴٩٠۵
 5. مرکز بهداشتی و درمانی شماره 3

  آدرس: شهرک‌ زعفرانیه‌ – پایین تر از ایستگاه مسجد- روبروی پارک
  تلفن: ٣٣٣٠٩٠٧۶

مراکز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در مشهد

 1. بیمارستان 17 شهریور

  آدرس: خیابان کوهسنگی،بین کوهسنگی ١۴و١۶
  تلفن: ١٩-٣٨۴٠٣٠١۵
 2. بیمارستان فارابی

  آدرس: ،بلوار وکیل آباد، ابتدای بلوار کوثر
  تلفن: ٣٨٨١٧٩٨٠
 3. بیمارستان رازی

  آدرس: تربت حیدریه- بلوار امام رضا -جنب پایانه مسافربری
  تلفن: ١٨-۵٢٢٣۵٠١٢
 4. درمانگاه تربت جام

  آدرس: تربت جام، خیابان امام خمینی، ابتدای خیابان قبا
  تلفن: ۵٢۵٣٠٩١٢-۵٢۵٣٧۴۶٣-۵٢۵٣٧۴۶٣
 5. درمانگاه بهار

  آدرس: میدان بسیج – خ ملک الشعرا بهار- بین ٧ و ٩
  تلفن: ٣٨۵٣۵٢۴٠-٣٨۵۵۶۴۶٠
 6. درمانگاه هاشمی نژاد

  آدرس: میدان شهدا-ابتدای خیابان شهید هاشمی نژاد
  تلفن: ٣٢٢٢٨٧۴٧-٣٢٢٢٧٩۵٢
 7. درمانگاه ملت

  آدرس: خیابان شهید کاشانی، بین ۴۴ و ۴۶
  تلفن: ٣٧٢۴۶٩٢٠
 8. درمانگاه مهرآباد

  آدرس: خیابان سرخس،مقابل توربین برق
  تلفن: ٣٣۶۴٢٣٠۴

مراکز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی در شیراز

 1. بیمارستان شهید دکتر بهشتی

  آدرس: میدان ولیعصر
  تلفن: ٣٢٢۴٩٢٠۴-٣٢٢۴٩٢٠١-٢
 2. بیمارستان اردیبهشت

  آدرس: کیلومتر 2 بلوار چمران بیمارستان اردیبهشت
  تلفن: 07136284821-5
 3. درمانگاه تخصصی آزادگان

  آدرس: چهارراه زندان، بلوار عدالت(ابتدای بلوار دولت)
  تلفن: ٣٨٢۴٧٢۶٧-٣٨٢۴۶٩٩٠
 4. درمانگاه حضرت قائم

  آدرس: خیابان بنیاد مسکن، درمانگاه حضرت قائم (عج)خرامه
  تلفن: ٣٢٧٢٣٧٣۶
 5. کلینیک تخصصی حافظ

  آدرس: بلوار معالی آباد، جنب میدان احسان
  تلفن: ٣۶٣۶٣٩٩۵-۶ و٣۶٣۶٣٩٨٧
 6. کلینیک شهید رضایی

  آدرس: میدان ولیعصر، بلوار سلمان فارسی، جنب پل پیرنیا
  تلفن: ٣٧٢٧٣۵۶۶-٣٧٢٧٢١١١-٣٧٢٧۵٣۴١
خواندن 33054 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 ارديبهشت 1401 ساعت 09:12
دکتر فاطمه لبافی دندانپزشک

دکتر فاطمه لبافی فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی در سال 1367 از دانشگاه شهید بهشتی می باشند. ایشان از سال 1383 همکاری خود را با بیمارستان میلاد آغاز نمودند و در حال حاظر به عنوان دندانپزشک و مسئول فنی بخش دندانپزشکی بیمارستان میلاد مشغول به کار می باشند. دکتر فاطمه لبافی در سال 1397 از سوی قائم مقام مدیر عامل به عنوان دندانپزشک برگزیده بیمارستان میلاد انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند. در کلینیک دندانپزشکی دکتر فاطمه لبافی واقع در ستارخان از معتبرترین و با کیفیت ترین تجهیزات برای درمان بیماران استفاده می شود و هدف اصلی در این کلینیک بهبودی کامل و رضایت بیماران می باشد.

مشاوره رایگان

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید
(*)
لطفا نام خود را وارد کنید
(*)
شماره تماس خود را وارد کنید
(*)
ورودی نا معتبر