مطب دندانپزشکی ستارخان دکتر فاطمه لبافی | سفید کردن و بلیچینگ دندان، جرم گیری دندان،  ترمیم و پرکردن دندان، عصب کشی، طرف قرارداد با بیمه‌های بانک رفاه، سپه، صادرات، تجارت

تماس سریع دریافت نوبت اینترنتی

اصلاح طرح لبخند

ظاهر لبخند و دندان‌ها تاثیر به سزایی در روحیه و اعتماد به نفس فرد و نحوه برخورد دیگران با وی دارد.

جرم گیری دندان

به فرایند زدودن و پاک کردن جرم‌ها از روی دندان جرم گیری می‌گویند

بلیچینگ دندان

سفید کردن دندان بد رنگی‌ها و تغییر رنگ دندان‌ها را برطرف می‌نماید.

دکتر فاطمه لبافی در حال معاینه بیمار در کلینیک

دکتر فاطمه لبافی جراح و دندانپزشک

مدرک دکترای دندانپزشکی را در سال 1365 از دانشگاه شهید بهشتی تهران دریافت کردم. به مدت 6 سال در شهرستان خرم آباد به درمان پرداختم و طی این مدت تجربه خدمت در نهادهای مختلف از جمله آموزش و پرورش را دارم. از سال 1374 مطب دندانپزشکی را در غرب تهران، منطقه ستارخان تاسیس کردم و تا به امروز با حدود 34 سال تجربه دندانپزشکی، با مجموعه‌های مختلف خصوصی و دولتی و همچنین بیمه‌های مختلفی همکاری دارم. از جمله بیمارستان میلاد تهران که تحت سرپرستی بیمه تامین اجتماعی است، بیمه بانک ملی ایران، بیمه بانک صادرات ایران، بیمه بانک تجارت، بیمه بانک رفاه، بیمه بانک سپه و همچنین شهرداری تهران.

زندگی با روال دندانپزشکی

روش‌های پیشگیرانه برای حفظ سلامت دهان و دندان

پیشگیری

شناخت روش‌های پیشگیرانه برای حفظ سلامت دهان و دندان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

روش

تشخیص

تشخیص به موقع بیماری‌های دهان و دندان از صرف هزینه‌های زیاد برای شما جلوگیری می‌کند.

درمان بیماریها و مشکلات دهان و دندان | کلینیک دندانپزشکی دکتر فاطمه لبافی

درمان

درمان‌های دندانپزشکی تحت نظر یک دندانپزشک متخصص و با تجربه می‌تواند زیبایی و سلامت دندان‌های شما را تضمین نماید.

دریافت وقت ویزیت

دندانپزشکی زیبایی توسط دکتر فاطمه لبافی

طبیعتا زیبا به نظر رسیدن نیاز همه افراد است و به افراد کمک می‌کند تا اعتماد به نفس بالاتر و کیفیت زندگی بهتری داشته باشند. تلاش افراد برای آراستگی، پوشش بهتر، مراجعه به انواع مراکز ورزشی و زیبایی موید این مطلب است. وقتی به کسی که روبرویتان ایستاده است نگاه می‌کنید، اول به صورت نگاه می‌کنید. تحقیقات نشان داده تاثیرگذارترین بخش در زیبا دیده شدن صورت، طرح لبخند و دندان‌ها هستند. جالب است بدانید کمترین هزینه‌های کوتاه مدت و بلند مدتی که منجر به زیباتر دیده شدن شما می‌شوند هم مربوط به همین دندان‌ها است و این تصور که دندانپزشکی درمانی گران قیمت است کاملا اشتباه است. به عنوان مثال با صرف کمترین هزینه می‌توانید با جرم گیری دندان ظاهر دندان‌های خود را تغییر دهید و اگر مایل به ادامه این کار باشید با بلیچینگ دندان (سفید کردن دندان)، سفیدی و درخشندگی بیش از پیش در دندان‌های خود ایجاد کنید.

درمان‌های دندان پزشکی

پر کردن دندان

پر کردن دندان درمانی است که قرن‌هاست به منظور جلوگیری از کشیدن دندان و برای حفظ ساختار دندان پوسیده انجام می‌شود.

بلیچینگ دندان

دندان‌های سفید جلوه خاصی در زیبایی فرد ایجاد می‌کنند و موجب افزایش اعتماد به نفس می‌شوند.

کشیدن دندان

گاهی این روش دردناک می‌تواند تنها راه نجات فرد از درد، انتشار عفونت و در برخی موارد تحمل هزینه سنگین مالی برای ترمیم دندان باشد.

جرم گیری دندان

به فرایند زدودن جرم از دندان جرم گیری می‌گوییم. جرم‌گیری دندان در طی چند جلسه انجام می‌شود و باید بیمار در فاصله بین جلسات، طبق دستورات دندانپزشک عمل کند

فلوراید تراپی

دندان‌های سفید جلوه خاصی در زیبایی فرد ایجاد می‌کنند و موجب افزایش اعتماد به نفس می‌شوند.

درمان ریشه یا عصب کشی دندان

در صورتی که پوسیدگی، کانال عصبی دندان را درگیر کرده باشد، نیاز به خارج کردن اعصاب و عروق از داخل ریشه و تمیز کردن کانال و پر کردن آن است.

درمان‌های پیشگیرانه

به مجموعه ای از مراقبت‌ها و رسیدگی‌هایی که برای حفظ سلامت و بهداشت دهان و دندان خود می‌کنیم درمان‌های پیشگیرانه دندان گفته می‌شود.

نایت گارد یا محافظ شب

نایت گارد یک محافظ دهانی (دهانگیر) پلاستیکی دست ساز است که قالب دندان‌های بالا و پایین شما می‌شود تا اثرات مخرب دندان قروچه یا به هم فشردن دندان‌های شما را کاهش دهد.